Jak moc stojí za každou kartu v pokeru

poker pokoje v virginia beach

"Chceme být v podnikání tam navždy.". "Máme přístup k velmi bohaté trhu," Pancella řekl Newsday. "Museli jsme změnit náš obchodní model tak, aby odrážely realitu," Phil Nolan, Prezident pro Suffolk County Regional Off-Track Betting Corporation, řekl, Newsday jak moc stojí za každou kartu v pokeru.
"Prvních 1000 strojů v Suffolku, [Kraj], nebude dostačující," Nolan řekl, Newsday. "Skutečné příjmy sbírky jsou vždy nižší než očekávané příjmy prognózy." Dadayan novinám řekl, že šest z New Yorku je devět sloty-pouze kasina zažil pokles jejich průměrné roční příspěvky do veřejné vzdělávací programy, zatímco dva jiní viděli pouze mírný nárůst jak moc se cena každé kartě v pokeru.
To údajně podrobné, že 250-stroj Suffolk OTB Islandia bude vytvoření 250 nových pracovních míst při ukládání dalších 250 a může generovat hrubý roční herní příjmy až 2 miliardy dolarů poker pokoje v wendover nevada. Nassau OTB, nemůže přistát avenue jejich vlastní, se dohodl s RWNY umístit na 1000 hracích automatů poker pokoje v virginia beach.