Poker face glee piano akordy

automat na prodej irsko

"Severní Jersey kasina, které by bylo katastrofální pro naše místní ekonomiky, řízení pracovních míst a investice z našeho regionu," řekl státní Senátor a bývalý starosta Atlantic City James Whelan přes Twitter.
Podle navrhované legislativy, nová kasina, bude platit vyšší daň na hraní ve srovnání s 8%, že existující kasina v Atlantic City v současné době platit.Část této daně příjmů, 49%, by šel do Atlantic City, aby kompenzovat očekávané ztráty z podnikání, jiné 49% by jít do krajů a obcí, a 2% by bylo pro stát horse racing průmyslu. "Na otázku, herní mimo Atlantic City již dlouho diskutuje," řekl Sweeney poker face glee piano akordy. New Jersey voličů může hrát velkou roli v rozhodování, zda schválit dvě nová kasina v severní části státu.
Tento plán je v souladu s těmito zásadami." I s ustanoveními, která budou mít prospěch Atlantic City, rozlišení má splněny některé opozice. Aby měl otázku na příští rok je volební, rozlišení SCR-185 bude muset být schválena oběma komorami zákonodárného sboru více než dva legislativní let, což znamená, hlasování v lame-duck session tento měsíc a další v polovině roku 2016. "Nyní je čas na voličích, aby rozhodli automat na prodej v los angeles. Před čtrnácti měsíci jsem navrhl rámec pro jakékoli navrhované rozšíření do Severní Jersey. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre automat pro prodej ve velké británii. V červenci, Radní Ralph Caputo navrhla ústavní změnu, která by umožnila tři nová kasina v severní části státu, ale státní zákonodárci opustili plánuje schválit hlasování pro referendum. Navrhovaný plán by také vyžadovat, že dvě nová kasina v samostatných krajů a alespoň 75 kilometrů od Atlantic City automat na prodej irsko.