Poker hry zdarma online

recenze

Čtvrtý výroční Summit iGaming Malta (SiGMa) se má konat na ostrově národa Malta Veletrzích a Úmluv Centra od 22 poker hry zdarma online. listopadu do 25 a pořadatelé oznámili, že budou opět drží Startup Pitch akce pro nové podniky, které chtějí mít své podnikání na další úroveň. Tento jedinečný dračí Doupě-styl akce bude vidět 100 start-ups obdrží zdarma malý stánek na SiGMa 2017 vedle pozvánky na networking a bezplatné show, reklamní materiály a nábytek b místo casino promo kód žádný vklad. Deset z nich bude následně vybrán k účasti v Startup Pitch finále, kde budou mít příležitost podpořit své podniky, aby se panel skládá ze sedmi respektovaných podnikatelů a investorů b místo reálné peníze hazardní hry. Nachází se uskuteční 24 recenze.

listopadu, Startup Pitch finále bude vidět účastníkům poskytnuty tři minuty prezentovat své podnikatelské nápady a doklad o koncepty, v naději, že vítězná financování, odborného vedení a cenné kontakty b místo reálné peníze hazardní hry. Majetek magnát a Norwegian Poker Championship vítěz Morten Klein od Klein Skupině má být jeden z nejvýznamnějších členů Startup Pitch poslední panel a bude soudit deseti start-upů po boku Julie Meyer, Výkonný ředitel investiční a poradenské firmy Ariadne Capital promo kód.
Tyto jsou, aby se připojil Výkonný ředitel pro Optimizer Investovat, Carla Maree Vella, stejně jako muž za online bingo herní firmy Cashcade Omezené, Simon, Collins, zatímco kolega soudce Ory Weihs provozuje největší veřejně obchodovatelné on-line hazardních her poboček společnosti na světě, XLMedia Skupiny, a má více než deset let iGaming a digitální reklamní zkušenosti omg fortune free slots ke stažení. Konečně, Startup Pitch finále porota je třeba zaokrouhlí se Robin Reed, který založil hazard řešení a poskytovatel zábavy, Herní Innovation Group, a vedoucí partner z iGaming firemní poskytovatel řešení Partis Řešení, Roger Walker omg r-5206-rb3w tiger claw slot cutter.

I když většina účastníků se na letošní ročník Startup Pitch již byly pojmenovány, některé 28 skvrny zůstávají k dispozici a zájemci o účast mohou získat další informace o návštěvě, události, webové stránky na míru MaltaiGamingSummit.com/SiGMa-Startup-Pitch-2017..