Poker říct

t slot jaka bike rack

On-line hazardní hry software innovator Playtech oznámila, že její Quickspin video slot rozvoj dceřiné společnosti podepsala dohodu zavést své vlastní Druhý Strike hra na více než 7700 maloobchodní terminály provozované Ladbrokes Coral Skupina ve Spojeném Království poker říct.

Ten-winline hra je první obchod zaměřený produktu Quickspin vyvinula, protože to bylo získané Isle of Man-na bázi Playtech v Březnu 2016 a je nastaven se objeví na pozemních terminálů v Ladbrokes-značkové prodejny po celé Velké Británii v průběhu několika příštích týdnů. Playtech prohlásil, že Druhý Strike je produkt "úzké spolupráci" mezi jeho Quickspin a Psiclone Games Limited podřízených s bývalým rozvojových titul po druhé, převod na splnění všech maloobchodních specifikace a předpisy Spojeného Království.

"Jsme opravdu hrdí na Druhý Úder," přečetl prohlášení od Daniela Lindberg, Výkonný ředitel pro Stockholm-založeno Quickspin. "Navrhování hry speciálně pro Spojené Království maloobchodní hráče, ale stejně, takže je k dispozici ve všech ostatních kanálů je pro nás ale stejně to byl skvělý projekt a vyzvat náš tým vzrostly že jsem vidět vaše a zvýšit. Výsledkem je vysoce kvalitní hry s vynikající hratelnost a řadou neuvěřitelných funkcí, že jsem velmi jistý hráčů bude opravdu líbit." Video slot, který vidí hráči musí shromáždit tři, čtyři nebo pět shodných symbolů sousedí na winline za účelem vítězství, Druhý Úder navíc nabízí Bonus Track, Second Strike a Super, Druhý Úder bonusové funkce poker scala uguale chi vince. "Bonus Track je stezka symbolů umístěných kolem vnější straně válce, která je aktivována na jakékoliv vítězství," přečetl prohlášení od Playtech t slot jaka bike rack.

"Symboly, které tvoří naviják win [, s výjimkou] symbolů wild a náhodně svítí na Bonus Track a značka začíná na křížení trati ve směru hodinových ručiček klimatizace. Přistání na šedý symbol č t slot příčníky yak klimatizace.

vyhrát při přistání na osvětlené symbol aktivuje Druhá funkce. Hráči jsou také schopni se rozhodnout pro Mega Spins a jsou udělovány power-up z pěti válci spins a Wild Strike, bonus, kde symbol floating wild pohyby ve směru hodinových ručiček kolem vnější straně válce." t slot šroub yak klimatizace oči.