Mortal kombat x hazardních her

hypotéky klesla v důsledku hazardních her

To je 55-rok-starý je Martin pátý WSOP hotovosti, včetně tří finálových stolů v posledních čtyřech letech na 2-7 Triple Draw události mortal kombat x hazardních her.
Každý muž poslal na železniční vysloužil si potlesk od diváků a při posledním sčítání (v sobotu ráno), jen o tři holky s ptákama' zůstal. Nedlouho poté, Joe Ebanks nastavit aktuální 2011 rekord za největší cenu na $1.158 m, Athanasios Polychronopoulos má zlomený rekord pro nejdelší jméno na světě o náramek držák (26 písmen) průvodce.

Kdyby hráli dnes, nejsou muži." Au. Martin přežil 310-silné pole čelit konečné tabulky, které zahrnuty Jason Mercier (který skončil šestý) a konečné runner-up Justin Bonomo (svůj čtvrtý finálový stůl, ale ještě žádný náramek) mos def black jack johnson nyc. Mediální Ředitel WSOP Seth Palansky sporné to varle shodují, řka: "nepočítali Jsme s žádnými muži v poli hypotéky klesla v důsledku hazardních her. Poté, co strávil první tři desítky let svého života na Ukrajině, Martin je nyní čtvrtý hráč ukrajinského dědictví tvrdí, náramek v roce 2011, a jeden z nich, Oleksi Kovalchuk, byl na straně pomoci oslavit Martin je úspěch.

Měli bychom být líný, pokud jsme neměli reflektor tuctu nebo tak muže, který měl odvahu (nebo nedostatek thereof), aby zaujali svá místa pro Event #54, $1k a SNAD se Dámy Mistrovství co je koupit a ležel v craps. Letošní akce přilákala 1,055 hráči, v podstatě stejný jako v roce 2010. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.