Cena odkazuje poznámka 4 pro ve slotu

vlastní samolepky pro poker žetony

Thayer řekl, že on si myslí, že oba Demokraté a Republikáni budou moci pracovat společně, aby návrh zákona, něco říkal, že je naléhavé, z konkurenčního hlediska, protože sportovní sázení iniciativy v sousedních státech cena odkazuje poznámka 4 pro ve slotu. Mluvení v poslední době, Kentucky Vůdce Senátní Většiny Damon Thayer řekl, "já nechci být jedním z posledních států přenést sportovní sázení vlastní velikost poker stůl top. Chci, abychom byli jeden z prvních 10 států přenést sportovní sázení, a já to chci podporovat koně průmyslu." Thayer dělal poznámky na Sportovní Sázení a Dopad na Dostihy Sympozium minulý týden v Kentucky. Je na čase, aby se tyto dolary doma," Beshear řekl vlastní dřevěné poker čipové případech. "Lidé jsou připraveni vlastní samolepky pro poker žetony. Deset procent peněz, v tom, že svěřenský fond by být použity pro Kentucky Plnokrevník rozvojového fondu jak říct rodičům. Jeho vize se zdá být ten, který je sdílený na obou stranách Kentucky legislativní uličky, ale nebyl tak jistý, když se ptal Gov že máte problém s hazardem.
Podle Krve Koně časopis, Thayer nezeptal se, Bevin, také Republikán, úplně, pokud by podporu zákona, ale řekl: "...na základě práce s ním, nemyslím si, že bude bojovat proti tomu, ale nemyslím si, že tam budou bušit do bubnu za to." Senátor Julian Carroll, Demokrat, předložilo návrh zákona, který by dal stát je sportovní sázení systém v rukou Kentucky Horse Závodní Komise. Matt Bevin postoj v otázce.

Návrh zákona také uvádí, že "všechny peníze drženy ve fondu musí být investovány závodní komise v souladu s závodní komise investiční praxi, a všechny výnosy z investic připadne ve prospěch fondu a Společenství." jak říci partnerovi. Podle BR29, závodní komise by držel polovinu všech licenčních poplatků na kompenzaci regulačních nákladů a tu druhou polovinu by být umístěny ve sportovním sázení svěřenského fondu že máte problém s hazardem.