Blesk odkaz automaty na prodej

sahara gold

Lepší Kolektivní dokončila akvizici všech akcií v Ribacka Skupiny AB, za poplatek €30 m ($34.2 m) blesk odkaz automaty na prodej. Polovina poplatek bude hrazen v hotovosti při uzavření obchodu, €6m bude vyplacena v Květnu 2019 v buď v hotovosti, nebo na kmenové akcie v Lepší Kolektivní a zbývajících 9 milionů eur bude vyplacena v roce 2020 čeká určitých dohodnutých kritérií výkonnosti.
Ribacka očekává, že generovat více než €6m v roce 2018, se provozní zisk (EBITA) ve výši více než 5m blesk odkaz automat strategie. Jesper Søgaard, generální ŘEDITEL Lepší Kolektivní, řekl: "Jsme skutečně nadšeni, o rozšíření naší pozice na švédský trh před nadcházející nařízení blesk odkaz automat.
S silnou síť značky na švédském trhu, včetně speltips.se, Ribacka Skupina je skvělý střih pro Lepší Kolektiv."Jesper Ribacka, Zakladatel a generální ŘEDITEL společnosti Ribacka Group, řekl: "jménem já a můj spoluzakladatel Ribacka Skupiny, jsem rádi, že můžeme oznámit akvizici Lepší Kolektiv sahara gold. Od roku 2012, jsme pracovali velmi tvrdě vybudovat silné značky na švédském trhu, a co je nejdůležitější, silný tým, aby nám pomohl stát se úspěch." casino v green town lahore.